Szkolenie e-learning

Zapraszamy na kurs i egzamin na uprawnienia energetyczne - G1, G2, G3 E i D. Nabór do nowej grupy. Koszt: 350,00 zł.      Korzystaj z naszych usług – odpisuj PFRON


O firmie

Nasza Firma istnieje na rynku od 1994 r., od tego czasu naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu spraw księgowo-podatkowych, pracowniczych oraz związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także dbanie o formalną stronę stosunków pomiędzy Pracodawcą a Pracownikiem.

Od 1998 roku jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką doradczo-szkoleniową współpracującą stale z wieloma firmami o zasięgu zarówno regionalnym jak i międzynarodowym. Od 2006 roku swoją ofertę poszerzyliśmy o szkoły policealne (25 kierunków) i studia podyplomowe o specjalości "Bezpieczeństwo i higiena pracy" organizowane przy współpracy z Wyższą Inżynierską Szkołą Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu.

Od momentu przystąpienia do Unii Europejskiej coraz większy nacisk kładzie się na ochronę środowiska, w związku z tym proponujemy naszym Klientom usługi w zakresie naliczania opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktownej, sporządzanie sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Naszym priorytetem są potrzeby Klientów. Dostosowujemy działania do specyfiki działalności firm i oferujemy indywidualne rozwiązania dla naszych Klientów. Służymy wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą naszych konsultantów gwarantując tym samym najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Chemy wspierać Was w pokonywaniu zarówno codziennych problemów jak i w realizacji niecodziennych wyzwań.